Buca Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, Ev Taşıma ve Asansörlü Taşımalar

Buca ilçesi evden eve nakliyat hizmetlerini tercih eden müşterilerimizin en fazla ekspertiz isteğinde bulunduğu servisler arasında asansörlü taşıma geliyor.Klasik evden eve nakliyat hizmetinden sonra yoğunluk açısından ikinci sırada olan hizmet için çok fazla fiyatlar ödemenize gerek yok.Sadece konum olarak konutunuzun asansör kurulumuna uygun olması ilk şart.Bir çok müşterimizin yüreğinde zamandan tasarruf ve kolaylık açısından asansörlü taşımacılık yatsa da,belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor.

Bu şartlar neler?

En başta evden eve nakliyat hizmetinin gerçekleştirileceği konutta asansörün konuşlanmasına ve sabitlenmesine engel herhangi bir durum olmamalı.Çünkü internette ara ara yer alan istemediğimiz haberler,dramatik bir şekilde sonlanmakta.Zeminin müsait olmaması yüzünden,çoğu zaman kazaya davetiye çıkarılabiliyor.Taşınan eşyalar taşıma esnasında yukarıdan tehlikeli bir biçimde aşağıda bulunan insanların veya araçların üzerine düşebiliyor.Veya ev taşıma esnasında işçiler ciddi şekilde yaralanabiliyor veya ölebiliyor.

Riski En Aza İndiren ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Bu istenmeyen durumların istenmeyen risklerinden korunmak ve iki tarafında zarar görmesini engellemek için ekspertize büyük görev düşüyor.Ekspertiz elemanının, yerinde keşif yaparken deneyimli olması ve öngörüde bulunabilmesi çok önemli.Konumu inceleyerek, sabitlenecek yerin uygunluğu konusunda tatmin olduktan sonra hizmeti onaylaması gerekli.

Zeminin eğimi nedir.
Kaç metre yükseğe taşınacak.
Taşınırken sistem kaç derecelik bir açı ile çalışacak.
Rüzgar veya diğer etkenler?

Gibi kriterleri değerlendirip,kesinlikle emin olduktan sonra sözleşmeyi yapmalı.
Asansörlü taşımacılık sistemi aslında çok iyi bildiğimiz vinç sistemi.Sadece bunun evden eve nakliyat ve benzer hizmetlere uyarlanmış şekli.Bu nedenle makine statüsünde olan hizmetin kontrolünü kesinlikle profesyonel kişilerin yapması gerekiyor.

Küçük nakliye, Öğrenci nakliye vs.

Yukarıda saydığımız öne çıkan hizmetlerin yanısıra, diğer ilçelere nazaran Buca ilçesinde, öğrenci nakliye hizmeti de en fazla talep edilen servisler arasında bulunuyor.Bu sebeple daha küçük araçlarımızla (kamyonet,panel van vb.) öğrencilerin bütçesini göz önüne alıp, uygun fiyatlar belirleyerek, onların da hizmet kalitemizden uygun fiyatlarla yararlanmasını sağlıyoruz.

Küçük nakliye olarak adlandırılan daha küçük boyuttaki eşyaların daha ucuz nakliyesi konusunda yukarıda yazan telefondan iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Nakliyat Fiyatları Neler?

Belirleyici kriterlerin tespit edilmesi için kesinlikle ön görüşme yapılması gerekli. Bu nedenle internette yazan 800 TL, 900 TL gibi fiyatlar sadece standart hizmet fiyatlarıdır.Kriterlere göre değişkenlik gösterir.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ