Büro Ofis Taşıma

Büro Ofis Taşıma

Nakliyat konusunda sizin için her zaman en uygun hizmetleri sunan şirketimiz, ofis eşyası taşıma servisi ile de karşınızda.

Büro eşyası taşıma işlemi bir çok müşteriyi günler öncesinden strese sokabilir.Burada en önemli neden, ev eşyasından daha farklı olan eşyaların hangi şekilde ve kaça taşınacağıdır.Büro ve ofis eşyası taşıtmak isteyen müşterilerimizle yaptığımız telefon görüşmelerinde,verdiğimiz fiyatlar karşısında rahatlayan bir çok müşteri, daha fazla fiyat beklediklerini dile getirdi.

Oysa hacim olarak ev eşyasından çok daha az kaplayan özellikle küçük ofis eşyalarının taşınması,çoğu zaman büyük araç gerektirmediğinden,temin edilebilecek küçük araçlarla tarafımızdan halledilmektedir.Çok fazla yer kaplamayan eşyalar,doğal olarak fazla işçi gerektirmediğinden,bu durum maliyete yansımaktadır.

İzmir’in neresinden ararsanız arayın.Sizin için oluşturduğumuz en uygun büro&ofis taşıma personelimiz ve fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz!

İncelemenizi Gönderin
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal Et

İncelemenizi Gönderin

Average rating:  
 2 reviews
Ferhat ÇeltikçiBüro Ofis Taşıma

Karabağlarda bulunan büromu Bornova ilçesine problemsiz taşıdığınız için minnettarım.İyi çalışmalar.

Saltuk YalçınBüro Ofis Taşıma

İzmir'de bulunan büromun taşınması gerekiyordu. Büro eşyalarım, özel sipariş üzerine yapılmış eşyalardan oluşuyordu. Yüzeyleri hassas olduğu için ekstra özen gösterilmesini istedim.Personel titiz ve dikkatliydi.Teşekkürler.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ