Parça Eşya Taşımacılık

Parça Eşya Taşımacılık

Parça veya Parsiyel olarak anılan eşya taşımacılığı;

Komple bir mekan eşyası sayılamayacak boyutta,sayıda,ağırlıkta olan eşyaların nakliyesi olarak kısaca özetlenebilir.
İnternet kullanımının yaygınlaşması ve halkımızın yaratıcılığı sayesinde literatüre bir kaç parça eşya taşıma olarak ta eklenen hizmette, parça eşyaların taşınacağı istikamete giden araçlara yükleme yapılarak, aynı güzergah üzerinde dağıtılacak diğer varlıklarla beraber sorunsuz teslim amaçlanır.

Nereden başlamalısınız?

Öncelikle bir kaç parça olsun veya daha fazla olsun, parsiyel nakliyelerin klasik taşınma prosedürlerinden farklı olduğunu unutmayın.Eğer eşyanızın hacmi az ise, büyük bir nakliye aracı sizin için gereksiz olacaktır.Kesinlikle sizin aleyhinize olacak bu gereksizlik, bütçenize yansıyıp daha fazla ödemenize neden olarak sizi zora sokabilir.

Bir kaç parça eşyanız var ise

Parça eşya taşımacılığı servisi olan bir şirketi aradığınızda, teyit etmek için parça eşya taşımacılığı yapıp yapmadığını sorun. Yaptıklarından emin olduktan sonra eşyanızdan bahsedin.Şirket büyük olasılıkla size ekspertiz elemanını göndermeyi teklif edecektir.Ekspertiz elemanı, taşınacak olan varlıkları yerinde görerek size fiyat veren ve sizinle sözleşmeyi imzalayan kişidir.Müsait olduğunuz bir günü veya gün içerisindeki saati belirtirsiniz ve keşif için gelecek olan personeli beklersiniz.

Maliyet ne olur?

Parça eşya taşımacılığında fiyatlar bazı etkenler hesaplanarak belirlenir. İki nokta arasındaki mesafe başlangıç noktası olarak baz alınır. Sırası ile:

  • Boyut/Hacim/Ağırlık
  • İş gücü (İşçi sayısı,binadaki kat sayısı,mekanda yük asansörlü olup olmaması,mekana yanaşan nakliye aracı ile eşyaların alındığı yer arasındaki mesafe vb.)
  • Extra istediğiniz seçenekler (Daha kaliteli ambalaj,daha fazla işçi,daha yeni araç vb.)

Gibi belirleyici alt faktörler incelenerek maliyet belirlenir.

İncelemenizi Gönderin
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal Et

İncelemenizi Gönderin

Average rating:  
 2 reviews

Bir kaç parça eşya için dünyanın parasını isteyenlere inat tüm tanıdıklarıma tavsiye edeceğim firmasınız.Eşyalarımda tek bir çizik bile olmadı.Hızlı taşımanızda cabası.

İzmirin bir ilçesinde olan yazlığıma parça eşya taşıtmak için anlaştığım şirket uygun fiyatları ile problemsiz taşıyor.Tavsiye ediyorum.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ